ASUS Zenfone 5 özellikleri ve tasarımı telefon tanıtılmadan günler önce internette sızdırıldı. Amiral geisi telefonlar arasında rekabetçi olmak isteyen ASUS Zenfone 5 özellikleri arasında yenilikçi tasarımı ön plana çıkıyor. 28 Şubat’ta yaplacak MWC 2018 fuarında tanıtılması beklenen Asus Zenfone 5 özellikleri arasında 5.7 inç ve 18:9 ekran oranı ön plana çıkıyor.

ASUS ZENFONE 5 ÖZELLİKLERİ SIZDIRILDI

MWC 2018 fuarı kapsamında 27 Şubatta tanıtılması planlanan ASUS Zenfone 5’in tasarımı sızdırıldı! Telefonun tasarımına dair ilk sızıntı, ürünün kullanım kılavuzundan geldi. Almanya merkezli bir websitesi olan WinFuture’a göre kullanım kılavuzunda telefonun 5.7 inç büyüklüğünde 18:9 oranında ekrana sahip olacağı belirtilmiş.

Telefonun diğer markalara nazaran 3.5mm’lik kulaklık çıkışını kaldırmadığı görülüyor. Telefonun altında ise hoparlör, mikrofon ve micro USB çıkışı bulunuyor. Cihazın Android 8.0 Oreo işletim sistemiyle gelmesi bekleniyor.

ASUS ZENFONE 5 TASARIMI FARKLI OLABİLİR

Ekran kasa oranında ciddi bir radikal değişikliğe gitmeyen ASUS’un, her sene yaptığı gibi bu senede telefonlarında farklı versiyonlar çıkartması bekleniyor.

Bu bağlamda ürünün daha büyük ekranlı ve daha gelişmiş bir sürümünü görmemiz mümkün. Telefon ile ilgili tüm detaylar, 27 Şubatta MWC 2018 fuarında yapılacak duyuru ile netleşecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here