GTA satın almak isteyen oyun severleri bu hafta büyük bir fırsat bekliyor. Hundle Bundle ile GTA oyunları sadece 1 dolara satın alınabilecek. İndirimli oyun fırsatları sunan Hundle Bundle GTA Vice City ve GTA 3 oyunları sadece 1 dolara satın alınabilirken bir çok farklı oyun da yine indirimli fiyat ile satın alınabilecek. Hundle Bundle oyunlarını merak ediyorsanız ayrıntılar haberimizde…

GTA HUNDLE BUNDLE İLE SADECE 1 DOLAR

Humble Bundle oyunculara müthiş fırsatlar sunmaya devam ediyor. Her hafta oyunculara bir oyunu ücretsiz olarak veren ve birçok oyunda indirime giden ünlü oyun satış ve bağış sitesi, bu kez Rockstar Games oyunlarını bir araya getirdi.

Fallout 4 ücretsiz oluyor! İşte tüm detaylar! Fallout 4 ücretsiz oluyor! İşte tüm detaylar!
Eğer Bethesda oyunlarını seviyorsanız, 2015 yılında çıkan RPG oyunu Fallout 4 ücretsiz oluyor. Peki, bu hafta sonu etkinliği ne zaman başlıyor? İşte cevabı!

Bir sürü Rockstar oyununu sadece 15 dolar karşılığında satın almanıza imkan tanıyan Humble Bundle, daha önce sunduğu fırsatlar ile benzer bir şekilde farklı paketler ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

12 farklı Rockstar Games oyunu Humble Bundle ile 15 dolar!

Bu kapsamda 1 dolar karşılığında Manhunt, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto III ve Max Payne olmak üzere dört farklı oyuna sahip oluyorsunuz.

9.5 dolar değerindeki paket ile birlikte, en ucuz pakette yer alan oyunlara ek olarak; Bully: Scholarship Edition, Grand Theft Auto: San An dreas, L.A. Noire, ve Max Payne 2 olmak üzere yine dört farklı oyuna daha sahip oluyorsunuz.

15 dolar ve üzeri bağış yaptığınızda ise, yukarıda saydığımız tüm oyunlara ek olarak L.A. Noire’s DLC, Grand Theft Auto IV, Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City ve Max Payne 3‘e sahip oluyorsunuz.

Bu özellikle Grand Theft Auto serisinin geçmişini görmek isteyenler için oldukça iyi bir fırsat. Bununla birlikte GTA V sahibi olmayan kullanıcılar, paket içerisinde yer galan GTA IV’e binlerce farklı mod kurabilirler.

Ayrıca, her zamanki gibi Humble Bundle ile nereye bağış yapmak istediğinize siz karar verebiliyorsunuz. Bu ay yapılan satışlardan gelen para biyoçeşitlilik kaybını, iklim değişikliğini ve sosyal eşitsizliği azaltmak için çalışan çevreci bir organizasyon olan Rainforest Alliance için toplanıyor.

Rockstar tüm kazançlarını bağışlıyor, bu yüzden yaptığınız ödemeyi Rainforest Alliance ve Humble Bundle arasında bölüştürmek sizin insiyatifinize sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here