Son yıllarda adından en çok söz ettiren akıllı telefon üreticisi Huawei Mate 10 ve Mate 10 Pro modelleri ile büyük bir ilgi çekmeyi başardı. 16 Ekim tarihinde tanıtılan Huawei Mate 10 özellikleri ile teknoloji severlerin dikkatini çekmeye başarırken en büyük yeniliği bataryasında yaptı. Huawei Mate 10 bataryası ile dünyanın ilk güvenlik sertifikasına sahip olan akıllı telefon modeli olmayı başardı. Ayrıca 4000 mAh kapasiteli bataryası ile 2 günlük kullanım süresi sunan Huawei Mate 10 hızlı şarj özelliği ile de sadece 20 dakikada tam gün kullanım özelliği sunuyor.


HUAWEİ MATE 10 BATARYASI İLE ÖN PLANDA

16 Ekim tarihinde tanıtılan Huawei Mate 10 ve Huawei Mate 10 Pro modelleri bir çok kişinin hayranlığını şimdiden kazanmayı başardı. Üstün özellikleri yanı sıra güvenlik açısından da bir ilki gerçekleştiren Huawei Mate 10 bataryası ile dünyanın ilk güvenlik sertifikasına sahip olan telefon modeli olmayı başardı. Alman şirketi TÜV Rheinland tarafından yapılan testler sonucunda hızlı şarj sertifikası alan Huawei Mate 10 bir ilki gerçekleştirmiş oldu.

HUAWEİ MATE 10 HIZLI ŞARJ ÖZELLİĞİ

Güvelik sertifikası alan SuperCharge özelliği defalarca farklı testlerden geçtikten sonra güvenlik sertifikası almayı başardı. Düşme testleri ve yüksek sıcaklık testlerine sokulan Huawei Mate 10 bu testlerden başarıyla geçerek dünyanın güvenlik sertifikasına sahip ilk akıllı telefon modeli oldu. Güvelik sertifikası alan Huawei Mate 10 hızlı şarj özelliği ile sadece 20 dakikalık şarj ile tam günü çıkarmayı başarıyor. Özellikle son yıllarda daha uzun süre şarja ihtiyaç duan kullanıcılar için Huawei yeni modeli ile fark yaratmayı amaçlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here