Akıllı telefon sektörünün amiral gemisi modelleri arasında yer alan LG G6 Android 8.0 güncellemesini kısa bir sürede alabileceği belirtildi. Yapılan performans testlerinde Android 8.0 Oreo sürümünün LG G6 modelinde yüklü olduğu tespit edildi. 2017 Mart ayında piyasaya çıkan LG G6 Android 7.0 ile gelirken kısa bir süre içerisinde Android 8.0 güncellemesini alacağı açıklandı. Öte yandan Android 8.0 Oreo sürümünün amiral gemisi telefonlar arasında hangisine geleceğini henüz netlik kazanmazken, öünümzdeki süreçte çıkacak belli başlı modellerin Android 8.0 ile piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

LG G6 ANDROİD 8.0 GÜNCELLEMESİ NE ZAMAN GELECEK?

Android 8.0’ın LG G6’ya ne zaman geleceği merak ediliyordu. Görünüşe göre bu süre çok uzak olmayacak. Geekbench testinde Oreo yüklü LG G6 tespit edildi. Telefon tek çekirdekten 1858 puan, çoklu çekirdekten ise 4137 puan almayı başarmış.

LG G6 mart ayında piyasaya sürüldü. Cihaz kutudan Android 7.0 Nougat’la çıkıyordu. LG, Oreo güncellemesi için herhangi bir açıklamada bulunmadı, ancak benchmark’ta bu gelişmenin tespit edildimesi, testlerin yapıldığını ve güncellemenin uzakta olmadığını ortaya koyuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here