Tüm dünyada büyük izleyici kitlesi yakalayan Stranger Things 2. sezonu yayınlanırken Netflix Türkiye tarafından paylaşılan Sadettin Teksoy Stranger Things reklamı büyük ilgi gördü. Daha önce Barış Manço’nun Dönence şarkısına Stranger Things reklamı yayınlayan Netflix Sadettin Teksoy reklamı ile de özellikle sosyal medyada büyük ilgi gördü. Doksanlı yıllarda geçen dizinin kurgusuna yakın bir şekilde yapılan Sadettin Teksoy reklamı ile bugün ikinci sezonu yayınlayan dizinin etkili bir tanıtımı yapılmış oldu.

STRANGER THİNGS SADETTYİN TEKSOY REKLAMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Netflix Türkiye, bugün yayınlanan Stranger Things 2 için ülkemize özel bir videoyla karşımıza çıktı.

Netflix’in en popüler yapımlarından Stranger Things 2 bugün itibariyle tüm sezon olarak Netflix üzerinden resmen yayınlandı. Netflix Türkiye, ülkemizde oldukça ses getirebilecek efsanevi bir isime ev sahipliği eden bir video ile karşımıza çıktı.

Ünlü Türk sunucu, araştırmacı gazeteci ve program yapımcısı Sadettin Teksoy, Hawkins’teki gizemi araştırmak için yola çıkıyor. Hawkins’te her şey gittikçe tuhaf bir hal almıştır.

Araştırmacı gazeteci Sadettin Teksoy, Hawkins’te yaşanan bu Stranger Things gizemini çözmek için olay yerine gidiyor. Ve tabiki ortaya gayet güzel ve ilginç görüntüler çıkıyor. Tabiiki Sadettin Teksoy farkı ve kalitesiyle. Lafı çok uzatmadan bu görüntülerle sizi başbaşa bırakıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here