Mesajlaşma uygulamaları arasında liderliği bırakmayan WhatsApp yeni özellik sunmaya hazırlanıyor. WhatsApp görüntülü grup sohbeti imkanı veren yeni özelliği çok yakında duyurmaya hazırlanıyor. WhatsApp yeni güncelleme ile gelmesi beklenen görüntülü grup sohbet özelliği yanı sıra farklı yeni özelliklerin de gelmesi bekleniliyor.

WHATSAPP GÖRÜNTÜLÜ GRUP SOHBET ÖZELLİĞİ GELİYOR

WABetaInfo tarafından hazırlanan raporlara göre, Android kullanan WhatsApp kullanıcılarına yakında görüntülü grup sohbeti özelliği gelebilir. Whatsapp, ilk olarak Android kullanıcıları için ve ardından da iOS kullanıcıları için bu özelliği test edecek gibi görünüyor. WhatsApp görüntülü grup sohbeti nasıl kullanılacak?

WhatsApp görüntülü grup sohbeti özelliği ve 2.17.443 güncellemesi hakkında detaylar
Bu özellik, WhatsApp beta 2.17.437 güncellemesinde gizlenmiş olarak bulundu. Rapora göre, en fazla dört katılımcının (arayan dahil) bir grup görüşmesine izin verileceği görünüyor. İlerleyen zamanlarda bu özellik geliştirilebilir.

WhatsApp, küçük işletmeler için WhatsApp Business uygulamasını ücretsiz olarak kullanıma sunduğunu açıkladı. Peki, WhatsApp Business nedir? Ne işe yarar?

Grup video görüşmelerinin yanı sıra, WhatsApp’a Facebook’un Messenger uygulamasındaki benzer çıkartmaları da gelebilir. Android için en yeni WhatsApp beta sürümü olan 2.18.32’ye yeni bir simge geldi ve gif simgesinin yanında görünüyor. Bu simge WhatsApp Stickers Packs Store olabilir.

whatsapp yeni özellik
Mağaza, öne çıkan ve benim bölümünden oluşmaktadır. Ayrıca kullanıcıların çıkartmalara göz atmasına, indirmesine, izlemesine ve silmesine yarıyor. Bu güncellemerle birlikte yeni bir özellik de gelebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here